K prezidentovi ČR!
Podařilo se jim proniknout i na místo nejvyšší politiky. Do rukou prezidenta ČR pana Václava Klause a ihned po jeho zvolení do funkce si z něj udělat srandičku. Vtip byl předán v pořadu sedmička na tv Nova dne 2.3.2003 paní moderátorkou Janou Bobošíkovou i s následnými dotazy:Jelikož zvolení prezidenta přímo vybízí ke kreslení tak vám hned jeden posílám/paní Bobošíková ho rychle předčítá
Václav Klaus: Moc bych si přál, abychom si v naší zemi nepodráželi nohy Nepodrážejme si nohy opravdu nepodrážejme si nohy.
Já/paní Bobošíková opět dotaz předčítá/ Také se chci zeptat jelikož se věnuji kreslenému humoru, jak se díváte na to když si z vás někdo bude dělat legraci?

Václav Klaus: Já jsem byl předmětem tolika nesčetných karikatur za dobu kdy jsem v politice takže vím, že se již zítra vyrojí mnoho těchto kreseb, některým se usměji jiným ne stejně tak jako dříve.

Já  (Paní Bobošíková stále předčítá) A na závěr vám pan Petr Slaba přeje hodně štěstí ve funkci a chce věřit tomu co jste sliboval, aby mohl být na svého prezidenta hrdý

Václav Klaus: Mlčí, potutleně se usmívá a překládá si vytištěný vtip v rukou, pravděpodobně, aby se mu vešel do kapsy a mohl si ho pověsit na zeď přímo proti svému pracovnímu stolu.

Já: Když splní to co sliboval dostane originál

<< Zpět